>>> FORUM STRADA FRUNZEI ( OGORULUI )
Bine ati venit pe forum Frunzei!!!
>>> FORUM STRADA FRUNZEI ( OGORULUI )
Bine ati venit pe forum Frunzei!!!
>>> FORUM STRADA FRUNZEI ( OGORULUI )
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

>>> FORUM STRADA FRUNZEI ( OGORULUI )


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
>> BUN VENIT PE FORUM STRADA FRUNZEI <<
>> PENTRU A VIZUALIZA SUBIECTELE FORUMULUI TREBUIE SA FITI CONECTAT <<
>> ASCULTA KISS FM LIVE PE FORUM<<
>> COMENTATI SUBIECTELE POSTATE SAU POSTATI ALTELE NOI, PAREREA DUMNEAVOASTRA CONTEAZA !!! << 
>> <<
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Hotii care fura din cartierul nostru
Hotii care fura din cartierul nostru EmptySam Mai 31, 2014 9:39 am Scris de IONUTZ

» INTRARE UPC IN CARTIER
Hotii care fura din cartierul nostru EmptyMier Apr 30, 2014 3:08 pm Scris de Admin

» PROIECT DE INVESTITII STRADA FRUNZEI
Hotii care fura din cartierul nostru EmptyVin Ian 18, 2013 1:59 pm Scris de Admin

» Rezultate inedite ale proiectelor locale evidentiate printr-o metodologie inovatoare de co-evaluare
Hotii care fura din cartierul nostru EmptyVin Noi 30, 2012 3:30 pm Scris de cries_sb

» GRADINITA STRADA OGORULUI
Hotii care fura din cartierul nostru EmptyVin Aug 24, 2012 2:54 pm Scris de Gradinita Dumbrava Minuna

» De ce duc parintii copiii la gradinita ?
Hotii care fura din cartierul nostru EmptyMar Feb 14, 2012 8:49 pm Scris de Lilis

» Taxe locale
Hotii care fura din cartierul nostru EmptyMier Dec 21, 2011 6:43 pm Scris de marian_fieraru

» Job NOU Asigurari-Sibiu.ro
Hotii care fura din cartierul nostru EmptyLun Iun 06, 2011 9:38 pm Scris de Vizitator

» NOU!!!!!Oferta interfon ELECTRA SC UNIC SECURITY SRL(90 RON/Apartament)
Hotii care fura din cartierul nostru EmptyJoi Mai 05, 2011 7:10 pm Scris de Unic Security

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Sondaj
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 Hotii care fura din cartierul nostru

In jos 
AutorMesaj
IONUTZ
Locatar
Locatar



Mesaje : 2
Data de inscriere : 22/03/2011

Hotii care fura din cartierul nostru Empty
MesajSubiect: Hotii care fura din cartierul nostru   Hotii care fura din cartierul nostru EmptySam Mai 31, 2014 9:39 am

Vreau sa anunt si eu pe acest forum, ca in acest cartier in care locuiesc din 2010, se fura ca-n codru;
azi noapte mi s-au furat capacele de la roti (toate 4) de la un golf 4;
din moment ce pe la noi prin cartier se plimba tot felul de persoane dubioase si aici ma refer la cei care NU locuiesc aici, nu-i de mirare....probabil in viitor o sa se ajunga sa se fure masina cu totul.

Halal cartier, halal tara in care traim...sa dea Dumnezeu sa se imbogateasca ce-i care au furat capacele !!!
Sus In jos
 
Hotii care fura din cartierul nostru
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
>>> FORUM STRADA FRUNZEI ( OGORULUI )  :: Prima categorie :: NEMULTUMIRI-
Mergi direct la: